logo

Vzhľadom k nášmu obchodnému a informačnému potenciálu a dlhoročným skúsenostiam našich zahraničných pobočiek sme sa rozhodli ponúknuť prípadným záujemcom služby spojené s vyhľadaním vhodného dodávateľa, alebo výrobcu v Ázii.

1. Zaistíme vyhľadanie preverených a certifikovaných výrobcov v rámci požadovanej produktovej skupiny ( disponujeme internou neverejnou databázou cca 1400 preverených výrobcov dodávajúcich produkty členom našej obchodnej skupiny a tuctom obchodných agentov priamo v krajinách záujmu ). Takmer všetci výrobcovia registrovaní v našej databáze majú skúsenosti s OEM a ODM produkciou.

2. Poradíme s výberom najvhodnejšieho z kandidátov na spoluprácu

3. Pomožeme pripraviť obojstranne výhodné obchodné podmienky

4. Ponúkame možnú asistenciu pri dovoze testovacích vzoriek a objednávok menšieho rozsahu

5. Vyškolíme vášho povereného pracovníka v rámci rozsahu znalostí dovozných procedúr ( školenie : od prvého kontaktu po realizáciu importu )

6. Zaistíme fyzickú kontrolu nakládky tovaru a expedíciu našimi agentmi v mieste výroby ( Korea, Taiwan, Čína, Hong Kong )

7. Ponúkame komplexné poradenstvo so zaistením OEM a ODM výroby a súvisiacimi službami

8. Klauzula konfliktu záujmov vylučuje aby sme zaisťovali klientom tieto služby v oboroch priamo súvisiacich s našimi hlavnými aktivitami

 

S dotazmi súvisiacimi s touto našou službou sa možte obrátiť na naše obchodné oddelenie  v sekcii ,, kontakty ,,.

 

© 2009 - 2014 Diplomatic.sk - zelená pre bývanie   |   Designed and created by Lubo Kovar and PCsupport.cz s.r.o.   |   SK