logo

Pre uchádzačov registrovaných v našej databáze ,,Zamestnanie,, , aktívne hľadáme pracovné uplatnenie s cieľom zabezpečiť kvalitným pracovníkom stabilné a dlhodobé pracovné miesto. Pre zahraničných pracovníkov zaisťujeme v prípade potreby pracovné víza, ubytovanie a ďalšie potrebné služby a poradenstvo súvisiace s ich pobytom a zamestnaním na území Slovenskej republiky.

Záujemci o prácu nás môžu kontaktovať kedykoľvek zaregistrovaním sa do našej databázy vyplnením formulára. Stačí kliknúť na políčko Zamestnanie a vypíšte do koloniek základné údaje k bezplatnej registrácii. Potom vypočítajte jednoduchý matematický príklad a výsledok zapíšte do priradeného rámčeka a kliknite ,, Odoslať ,,.

V prípade možnosti pracovného nasadenia budeme zaevidovaných záujemcov obratom kontaktovať.

Zahraniční pracovníci a obchodní partneri môžu s nami komunikovať týmito jazykmi : slovenčina, čeština, poľština, ruština, ukrajinčina, angličtina.

Evidujeme záujemcov o zamestnanie u všetkých stavebných remeselných profesií, ale i zváračov, montérov, atď…

Zaevidujeme i uchádzačov o prácu v mnohých iných profesiách, ktoré dokážeme priebežne na trhu práce uplatniť. Preto sa môže do našej databázy zaregistrovať každý a to bezplatne.

 

 

© 2009 - 2014 Diplomatic.sk - zelená pre bývanie   |   Designed and created by Lubo Kovar and PCsupport.cz s.r.o.   |   SK